رویه‌های بازگرداندن و تعویض کالا

ارجاع:

شرایط کالای مرجوعی: اگر از کالای خریداری شده استفاده نکرده اید، کالای شما شرایط ارجاع را دارد.

نحوه ارجاع: اگر تمایل داشتید کالای استفاده نشده را مرجوع کنید، حداکثر ۷ روز فرصت دارید نسبت به پس دادن کالا اقدامات لازم را انجام دهید. کالا بایستی در وضعیت و شرایط روز نخست به آدرس آینام بازگردانده شود. برای این منظور با شماره 02188698091 بخش پشتیبانی مشتریان در ارتباط باشید.

توجه: لطفا برای ارجاع کالای خریداری شده از پست پیشتاز استفاده نمایید. در نظر داشته باشید که کالای مرجوعی باید در همان شرایط اولیه با تمامی محصولات و موارد جانبی بسته بندی شود، در غیر اینصورت مبلغ خسارات وارده از حساب شما کسر خواهد شد. مبلغ پرداختی شما پس از کسر هزینه لغو سفارش (منظور از هزینه های لغو سفارش مبلغی است که فروشنده بابت ارسال کالا متحمل شده است)،حداکثر تا 48 ساعت به حسابتان واریز می شود.

تعویض:

کالای خریداری شما باید از دلایل کافی برای تعویض کالای خریداری شده برخوردار باشد. در صورتیکه کالای خریداری شده با توضیحات، تصاویر ارائه شده مطابقت نداشته باشد، می توانید بلافاصله با شماره 02188698091 تماس حاصل نمایید و مراتب را به همکاران بخش پشتیبانی اطلاع دهید. در صورتیکه کالای خریداری شده شرایط تعویض را داشته باشد، کالا بدون هیچگونه پرداخت هزینه ای از طرف شما تعویض خواهد شد. به یاد داشته باشید که کالا بایستی در وضعیت و شرایط روز نخست به آدرس آینام بازگردانده شود.